EREN CAM
İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.


EREN CAM 1960 yılında Cafer EREN tarafından perakende cam atölyesi olarak kurulmuştur. 1995 yılında EREN CAM LTD.ŞTİ. adı altında Mesut EREN önderliğinde toptan cam satışlarına başlamıştır.

Firmamız ağırlıkta Bursa ve çevre ilçeleri olmak suretiyle Güney Marmara bölgesinde düzcam ihtiyacı olan bütün üreticilere geniş stok ağı ve cnc makine parkurlarıyla çözüm ortaklığı yapmaktadır.

EREN CAM toptan cam satış bölümüne ilaveten makinalaşarak konusunda dünya devi olan İtalyan bottero marka ; Jumbo düzcam , Jumbo lamine cam kesim hatlarını ve tamamlayıcı makine ünitelerinin proseslerini devreye almıştır.Bugün itibariyle 20 kişilik konusunda uzman personeli ve sevkiyat için kurulan filo sistemi gün geçtikçe kendini geliştirmeye devam ettirmektedir. Bunlarla birlikte piyasanın ihtiyaç duyduğu standart ve nitelikli tüm cam gruplarının bulunduğu 4000 m2 kapalı alan sanayi tesisi ile gelecek yıllar için de çözüm ortaklarına güven kazandırmıştır.Bursa sanayisinin güçlü oyuncusu EREN CAM Bursa da tek nokta da Osmangazi de....


         SAYGILARIMIZLA,             

EREN CAM İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.    


 

EREN CAM İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
K.Balıklı Mah. 577. Sok. No.: 5 (Yakın Çevre Yolu Afet Merkezi Arkası) Osmangazi - BURSA / TÜRKİYE

Copyright 2016 © EREN CAM Tüm Hakları Saklıdır.
Designed by KILAVUZ D.W.